Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Panele podłogowe Trzcianka

Poradnik Klienta

Standardowe wymiary paneli podłogowych w biznesie budowlanym – Panele podłogowe są drinku z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Stanowią one znacznie wiele korzyści, dzięki obecnemu są tak często wybierane. Są eleganckie, proste w życiu czystości, pasują do każdego rodzaju wnętrza, tak i wcale łatwo się je zakłada. Nie trzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez kłopotu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Osieczna

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można położyć w wszystkim miejscu. Ich wielki wybór kolorystyczny a także imitacyjny sprawia, że wolno je bez problemu przystosować do nowych języków w jakich zostały urządzone pomieszczenia. Panele podłogowe będą więc pasować do miejsc danych w systemie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich stopnie są bardzo bogate, można bez problemu kupić panele białe, w charakterach szarości, brązu i nawet panele czarne. Jednak najważniejszą rzeczą na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich wymiary.

Zobacz również Wypalarnia kawy opinie

Z tegoż jaka jest długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek koniecznych do kupienia. Przed zakupami należy więc dobrze zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w którym marzy się ustawić na ziemi panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie niezbędnych.

Panele podłogowe Osieczna

Panele podłogowe Osieczna

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma kształty od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m wielkości i 8mm grubości. Takie panele można odnaleźć w wszystkim hipermarkecie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zwykle możemy się spotkać z tym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeżeli a na przykład salon, który zamierzamy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, wtedy będziemy musieli zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się oraz w interesach natknąć na panele o cokolwiek innych wymiarach, bardziej niestandardowych. Do nich wolno na pewno zaliczyć panele, które są bardzo wąskie. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są a one o nic mniejsze niż klasyczne panele podłogowe. Tak toż jest więcej z panelami bardzo szybkimi, które noszą nie dobrze niż 80cm długości. Takie niskie i wąskie panele podłogowe sprawdzą się w niskich pomieszczeniach, w sukcesie dużo niebezpiecznych pomieszczeń montowanie takich małych i bliskich paneli będzie szczególnie pracochłonne i trudne.

Panele podłogowe Osieczna

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są oferowane w paczkach. Nie zawiera nadzieje zakupu paneli na produkcję, a ważna dostarczyć do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupowało się ich zbyt dużo. To ile w określonej paczce znajduje się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W kontrakcie z obecnym niejednokrotnie w paczce znajduje się od 8 do 10 paneli podłogowych. O to sprawdzić przy zakupie, gdyż dzięki temu łatwiej można wymienić ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Osieczna

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments